neděle 15. června 2014

Step 1 - gettin' ready

Dnes jsme se pilne cely den pripravovaly na nasi zitrejsi prvni zkusenost s praci. Nastupujeme na zkusebni dobu do pubu v zapadnim Londyne v Kew Gardens.
Zatim jsme stihly prvni potrebne nakupy. Musely jsme si totiz opatrit cerne, dlouhe kalhoty, cerne boty a svetle ruzovou kosili. (Coz byl asi nejvetsi problem..:/)
Pak jsme podstoupily vecerni rychlokurz servirovani, snazily jsme se naucit nove fraze a hlavne slovicka - nazvy jidel, alkoholu a hlavne piva!! (maji tady asi 60druh piv v obchodech a cepovanych na baru maji asi 12 :D ..dokonce cepuji i Pilsner Urquell)

Zitra se uvidi, jak se nam bude darit..takze fingers crossed and we let you know!! :)

Žádné komentáře:

Okomentovat