Uaa..ani nevim kde zacit..je toho tolik co bych Vam chtela rict, a mam tak hrozne malo casu, mam pripravenych tolik clanku ale absolutne je nestiham dopisovat.
OK. Stop complaining!!
Takze, zacnu obecne..dneska je to tady pro me 17.den v Londyne. Still can't believe it. Od prvniho dne jsme se posunuly neskutecne dopredu. Jak ze zacatku vse vypadalo nejiste, ted muzu s klidem rict, jo jsme dobre, zvladly jsme to. Nasly jsme si ubytovani (malicky pokoj v sharehouse v Roehamptonu - mezi Richmon's Park a Wimbledonem ;)). Nastehovaly jsme se sem asi pred tydnem, nasi spolubydlici jsou z Madarska (hungry couple from Hungary), pak s nami bydli Italka (super baba btw.) a posledni tenant je Rusacek (ehm teda chlapec je jako z Uzbekistánu, ale mluvi rusky a je zlaty!! :D).
Co se prace tyce, zatim jen tak ve strucnosti..pracujeme!!! Doted jsem mela dve prace, dnes jsem s jednou skoncila, a zustavam na full time v jedne redtauraci/fast foodu v Shepherds Bush. Em pracuje v jednom posh pubu v Kew Gardens. (Taky jsem tady delala ale dnes jsem skoncila;)) ... anyways. .myslela jsem si, ze najit si praci bude silene a nemozne, ale musim uznat ze pokud fajt chcete a vynalozite to usili projit se aspon po nejake casti Londyna, roznesete CV tak se vam urcite nekdo ozve!! ;) Jasne shit happens, ale musite věřit i na vily!!!
Pocasi..vecne tema tady. :D Ale vsadim se, ze mi nebudete verit, kdyz reknu ze za 17dnu tady prselo jen 3x a z toho pouze dnes fakt poradne! (dneska uplny heavy downpour). Jinak 2x uz tak poprchalo, ale vzdycky se to za par minut vybralo..dneska lrselo celeee odpoledne az do sesti do vecera. #unfuckingbelievable :D
Premyslim what else to say?... hmm if you have any questions let us know !! :)
And if you are in London or you are going to let us know as well so we can go for a ealk or have a coffee!!
Zkusim sem pridat nejake fotky, snad mi to pujde. ;) #fingerscrossed
Žádné komentáře:
Okomentovat