Sbalená už jsem, kufr váží 9,5kg, takže jsem se vešla do limitu, a v příruční kabelce mám jenom doklady, takže to je nic. Jsem zvědavá, jak poletím zpátky. Doufám, že si tam najdeme práci, abych si mohla koupit všechny věci, které chci. :)
Nevím co víc sem psát, pokud máte jakékoliv dotazy, pište do komentářů. :)
Na závěr Vám ještě vyberu dnešní song, bude trošku jiný než obvykle. Je to poměrně stará (vyšla na začátku března letošního roku) písnička Australské raperky Iggy Azalea. Song se jmenuje Fancy a je velmi zvláštní. Není to úplně můj šálek kávy, ale není až tak špatná..rap mi nevadí a tohle je takové..no prostě si to poslechněte. ;)
Žádné komentáře:
Okomentovat