úterý 10. června 2014

#1daytogo - still can't believe it

Naše čekání už se pomalu ale jistě krátí, tak dlouho jsme odpočítávaly čas a najednou už je to tady a zítra jedeme..teda pardon, pro upřesnění. Zítra letím jen já, a Em přiletí do LDN až ve čtvrtek. Každá letíme sama z jiného města. Jsem zvědavá, jak to všechno bude probíhat, jaké lidi potkáme, jakou práci si najdeme.. :) všechno je zatím ve hvězdách, ale i když začínám mít malinko strach, tak se pořád neskutečně těším, a to přebíjí všechno. ;)




Sbalená už jsem, kufr váží 9,5kg, takže jsem se vešla do limitu, a v příruční kabelce mám jenom doklady, takže to je nic. Jsem zvědavá, jak poletím zpátky. Doufám, že si tam najdeme práci, abych si mohla koupit všechny věci, které chci. :)
Nevím co víc sem psát, pokud máte jakékoliv dotazy, pište do komentářů. :)

Na závěr Vám ještě vyberu dnešní song, bude trošku jiný než obvykle. Je to poměrně stará (vyšla na začátku března letošního roku) písnička Australské raperky Iggy Azalea. Song se jmenuje Fancy a je velmi zvláštní. Není to úplně můj šálek kávy, ale není až tak špatná..rap mi nevadí a tohle je takové..no prostě si to poslechněte. ;)


Žádné komentáře:

Okomentovat