Let utekl celkem rychle a ikdyz s malym zpozdenim jsem stihla autobus z letiste do centra. Vsude je plno lidi..klasika :D A vsivhni mluvi anglicky!! ...divne :)
Zrovna sedim u Tower Bridge a popijim Starbucks coffee. Krome vsudypritomnych cernochu (uprimne tech je tady vetsi polovina) jsou na kazdem rohu telefonni budky, ktere navozuji pravou britskou atmosferu. Znamymi ulicemi jako Oxford St. apod projizdeji kazdou minutu red double decker buses, nad hlavami krouzi kazdych pet minut obrovska letadla a do toho je vsude slyset ten britsky prizvuk. :)
Prazdniny jak se patri!!

Nic než tiše závidím. :* těším se na fotky! :')
OdpovědětVymazat