čtvrtek 29. května 2014

#13daystogo - wishlist by Emilia

Ráda bych začala tím, že 13 je moje oblíbené číslo (pozn. první informace o mé osobě - narodila jsem se totiž 13.7.), takže tento článek je pro mě speciální hned v několika směrech. Stejně jako se s vámi Leni včera podělila o svá přání, aneb co by si ráda v Londýně koupila, dneska jsem na řadě já.Jako jednoznačné číslo jedna je na mém seznamu batoh Herschel. Já a on, byla to prostě láska na první pohled. Potkali jsme se před rokem v Belgii a od té doby jsme na sebe nepřestali myslet (dobře, láska to byla asi jen z mé strany, ale o to silnější). Ještě jsem se nerozhodla, jakou barvu popř. potisk zvolím, ale musím říct, že tady tento z kolekce "China Print" mě velmi zaujal.
 
Každý máme slabost pro jinou část našeho šatníku, ta moje je jednoznačně pro boty a to hlavně tenisky. Stejně jako se Leni neobejde bez Vans, já se neobejdu bez Converse. To znamená jediné, je načase rozšířit svou kolekci o další pár.
 
Dalšími boty, které jsou prozatím opravdu víc snem než realitou, jsou holínky Hunter. Pamatuju si, že jako malou mě máma musela nutit si je obout, když venku bylo po dešti mokro a na ulici byla jedna kaluž vedle druhé. Co se teda změnila za těch pár let? Když nic jiného, tak určitě jejich barva, a protože praktičnost zůstala, stal se z nich nepostradatelný kousek v našich botnících.
Teď nějaká ta kosmetika. Ač teda rozhodně nepatřím mezi slečny, které tráví denně hodiny před zrcadlem a počet mých líčidel by se dal spočítat na deseti prstech, jednu věc přece jenom toužím mít. Rtěnku MAC. V odstínu opět nemám jasno, protože to je nejlepší vybírat naživo a ne přes internet, tak jsem pro ilustraci zvolila ikonickou červenou.
Další mé přání je lak OPI. Vždycky jsem je zbožňovala, pro jejich skvělé vlastnosti (viz někdy příště při příležitosti až si nějaký třeba doopravdy pořídím). OPI laky jsou také známé svou obrovskou paletou barev, které nabízí. Letošní novinkou je kolekce, která vznikla ve spolupráci s Coca-Colou.
Přání, které už se mi z části splnilo, se týká mých hudebních snů. Má oblíbená americká skupina R5 má 18.6. v Londýně koncert (jenom pár dní po našem příletu - ano, stále tomu nemůžu uvěřit) a my už máme koupené lístky! :P Zážitek z koncertu by ale ovšem nebyl kompletní bez toho, aniž bychom na něj nepřišly dokonale připravené - což znamená, že je třeba umět všechny texty písní znát i pozpátku. K tomuto nelehkému, avšak velmi důležitému úkolu, nám výborně poslouží jejich CD. A poslední položkou na mém seznamu je tričko z jejich 'koncertního obchůdku se suvenýry', které mi spolu se vzpomínkami zůstane navždy na památku.




To je pro dnešek asi vše. Spousta toho na mém seznamu chybí, ale kdybych ho psala celý, strávila bych nad ním asi týden. Proto si svá další přání nechám pro sebe a pokud se mi náhodou splní, podělím se o ně s vámi v rámci dalších článků.

A dnešní písnička nakonec nemůže být od nikoho jiného než od R5. Doufám, že se vám bude líbit, aspoň z půlky tak jako mně.

 

Žádné komentáře:

Okomentovat