středa 28. května 2014

#14daystogo - wishlist by Leni

Máme 14 dnů do odjezdu! Wow, to letí! Still can't believe it! Ve včerejším článku jsme Vám podrobně představily způsob cestování do Londýna, jak letecky tak autobusem. V dalším článku se podíváme na cestování po centru - tube, bus, taxi. Ale to až v zítřejším článku, dnes odlehčíme a mrkneme se na náš seznam "WHAT TO BUY" aneb výčet věcí, které si chceme, potřebujeme, a musíme v Londýně koupit. Dnes Vám svůj wishlist představím já, Leni. V jednom z dalších článků i moje BFF - Em. :* So, go and read it! Enjoy it!

So, first things to buy in LDN:

CLOTHES
> tričko s barevnými rukávy (musím mít/potřebuju)


> baseball/university jacket (hodila by se)


> OBEY Beanie (potřebuju..jakoukoliv beanie v podstatě!)


> Jawbreaking t-shirt (skvělé tričko s potiskem - miluju trička s potiskem, tohle je jedno z tisíce, přibudou i další..)


SHOES
> Vans shoes (to je pro mě úplná samozřejmost, bez Vans ani ránu..potřebuju si koupit aspoň dvoje! :D)



> Hunter shoes (až si našetřím moc penízků, tyhle boty si určitě pořídím! to je takové naše malé přání s Em, mít Hunter holínky :*)



> Toms shoes (vypadají možná důchodcovsky, ale jsou velmi moderní a populární..hlavně teda v zahraničí)




ACCESSORIES
> Headphones (v podstatě asi jakékoliv, od Sony po Beaty.. u nás jsou všechny zbytečně předražené, tak uvidíme co nám nabídne Londýn)



> Nail polish (chci v podstatě asi jakýkoliv lak v krásných barvách - beru vše! - NE, nemám těch laků moc!!)


CD's
> Meet The Vamps by The Vamps (nemůžu se dočkat, až si ho poslechnu a budu ho mít oficiálně v ruce!)




> True by Avicii (neskutečný DJ, který dokáže i bez slov vytvořit hudbu, která se dá poslouchat a je neskutečně chytlavá)




> 5 Seconds of Summer by 5 Seconds of Summer! (V minulém článku jste si mohli poslechnout jejich nejnovější song, a jestli Vás zaujali, neváhejte, a najděte si i další například She Looks So Perfect, který je doslova perfect!)



V minulém článku mě Em hrozně potěšila zavedením "rubriky" 'NOVÝ SONG NA KONEC', kdy Vám pod každým článkem představíme jeden song, který je momentálně TOP v našich mp3 players!
U mě dneska vyhráli Sinplus, duo ze Švýcarska. Do podvědomí se dostali teprve nedávno, v roce 2012 při reprezentování SWISS v soutěži Eurovision. Jejich v lednu vydaný song 'Up to me' je momentálně u mě on replay v empétrojce. So if you want to, don't hesitate and listen to this song. ;)




Žádné komentáře:

Okomentovat