úterý 1. července 2014

food in London

Hello,
uz jsme v London skoro 3tydny takze uz i mame sve zkusenosti s jidlem, varenim a stravovanim se v LDN obecne nejake vlastni zkusenosti a ikdyz se porad jeste ucime, myslim, ze bychom Vam mohly predstavit alespon basic info. :)
So if u r interested stay tuned ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat