Dneska je to přesně měsíc, co jsem poprvé v životě přiletěla do Londýna, a zároveň den, kdy příjíždím podruhé, po 4 denním výletě zpátky domů.
Domů jsem původně neměla v plánu letět, ale protože jsem se musela osobně dostavit na zápis na vysokou, tak jsem se nakonec domů vydala. Upřímně? Jsem ráda, že jsem jela. Bylo skvělé vidět rodiče a mladší sestru, s kterou jsem sice byla asi jenom 2 hodiny, protože se zrovna vrátila z prázdnin u tety v Bruselu, ale i to je lepší než nic. Je pravda, že v dnešní době Skypu a Facebooku je komunikace tak jednoduchá a levná, že můžete být se svými blízkými v kontaktu v podstatě pořád, ale ani tisíce slov se nevyrovnají pořádnému objetí.
Můj výlet mi taky ale hodně pomohl uvědomit si líp rozdíly mezi životem v České republice a Velké Británii, takže ode dneška je začnu sepisovat a konečně se zase začnu pořádně podílet na tvorbě tohoto blogu. (A navíc jsem si s sebou vzala i notebook, čímž se mnohé zjednoduší.) Tímto bych taky chtěla poděkovat Leni za to, že tady v průběhu našeho prvního, ne vždy úplně růžového měsíce, psala příspěvky!
Konečně jsem se dostala k tomu, abych si poslechla nějakou novou muziku a tato písnička se prostě zdála pro dnešní článek dokonalá. Jedná se o jednu z celkem osmnácti písniček na novém albu 5 Seconds of Summer, což je skvělá čtyřčlenná chlapecká skupina z Austrálie, která se proslavila hlavně díky tomu, že dělala předskokana na turné skupinám jako One Direction a Emblem3. Jsem si ale jistá, že se této škatulky vymaní, prosadí se díky své hudbě a ještě o nich určitě uslyšíme.
Long Way Home - 5 Seconds of Summer
Žádné komentáře:
Okomentovat