Uz je to vic nez tyden co jsem prijela do Londyna, je uplne neskutecne, ze jsme vazne tady. Uz mame i svoje bydleni/pokoj, praci taky, sice na zkusebni dobu ale mame...nemuzeme si prat nic navic. V nejblizsi dobe Vam dame vedet vic info o nasi praci, ubytovani, koncerte, na kterem jsme predevcirem byly a vseobecne o kazdodennim životu tady v LDN! :)
Ted jen basic news, pocasi je krasne..az neuveritelne pro Londyn. Prselo jen jednou (paradoxne tehdy, kdyz jsme se vypravily do centra na pamatky :D) jinak jen dost fouka, ale dest nikde. ;)
Lidi jsou tady opravdu neskutecni, mozna mame stesti, a nebo se pohybujeme v lepsi casti Londyna (bydlime 2 zastavky metra od Wimbledonu) ve SW London v casti Roehampton. Ale opravdu jsou vsichni moc mili a je tady poznat rozdil mezi cechy a brity.
So stay tuned for next news! :)
Lots of Love ♥
Žádné komentáře:
Okomentovat